فروش آنلاین انواع بیمه نامه
معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات نرم افزار انتخاب رشته مجازی برای کنکور سراسری سال ۹۴ را اعلام کرد.

برای ورود به سامانه انتخاب رشته ی مجازی کنکور 94 سایت سازمان سنجش لطفا روی عکس زیر کلیک کنید

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری 94 سازمان سنجش


1394/04/30
احسان جمالی امروز در نشست خبری اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال ۹۴ در محل سازمان سنجش افزود: راهنمای انتخاب رشته و نرم افزار انتخاب رشته به داوطلبان کمک می کند که بتوانند شانس قبولی خود را تخمین بزنند.

جمالی خاطرنشان کرد: این نرم افزار حاوی اطلاعات مهمی است که بر اساس آخرین تغییرات، شرایط و ضوابط کنکور و پذیرش دانشگاه ها تدوین شده است. در این نرم افزار داوطلبان سال جاری با سال ۹۳ مقایسه شده اند و افراد می توانند نمرات خود را با سال های گذشته مقایسه کنند.

جمالی گفت: نرم‌افزار انتخاب رشته مجازی این داوطلبان در روز پنجشنبه اول مرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود که با استفاده از این نرم‌افزار داوطلبان می‌توانند با توجه به وضعیت علمی و نمره خود در آزمون سراسری خود را با داوطلبان مشابه در آزمون سراسری سال 93 مقایسه و امکان قبولی را مشاهده کنند.

وی افزود: داوطلبان می توانند دوره های مختلف، دانشگاهها، رشته ها و پذیرش با آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی را جستجو کنند و امکان قبولی در هر رشته را بر اساس گزینه های خیلی کم، کم، متوسط، زیاد و خیلی زیاد مشاهده کنند. همچنین می توانند از طریق اینترنت مکان و جزئیات رشته خود را مشاهده کنند.

معاون فنی و آماری سازمان سنجش درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی گفت: جزئیات انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی در رشته هایی که پذیرش با آزمون دارد تا پایان هفته اعلام می شود و داوطلب بر اساس کدی که از سوی سازمان سنجش به داوطلب داده شده است، می تواند انتخاب رشته خود را در این رشته ها انجام دهد.

وی گفت: جزئیات رشته ها و ظرفیت ها هنوز مشخص نیست و پس از اعلام دانشگاه آزاد، داوطلبانی که در کنکور شرکت کرده اند می توانند رشته های با آزمون دانشگاه آزاد را انتخاب کنند.

توجه: انتخاب رشته ی مجازی کنکور 94 سایت سنجش از تاریخ اول مرداد 1394 فعال می باشد

برای ورود به سامانه انتخاب رشته ی مجازی کنکور 94 سایت سازمان سنجش لطفا روی عکس زیر کلیک کنید

سامانه انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری 94 سازمان سنجش


منبع: مهر و فارس
صفحات مرتبط:
انتخاب رشته مجازی رایگان کنکور سراسری 94 سایت گزینه 2
دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 94 سایت سنجش
مشاهده نفرات برتر کنکور 94
سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org مشاهده نتایج کنکور 94