عضو گروه تلگرامی سایت لاودان شوید! ( کانال لاودان )


تلگرام یکی از محبوب ترین ابزارهای پیام رسان است که در بین کاربران گوشی های اندرویدی طرفداران زیادی نیز دارد. این برنامه در چند ماه اخیر به سرعت خود را در میان کاربران ایرانی جا انداخت و با اضافه کردن قابلیت ها و امکانات جدید به محبوبیت خود افزود.

پیام رسان تلگرام به تازگی و با آخرین آپدیت نرم افزاری خود قابلیتی جدید را با خود به همراه آورده است. در آخرین نسخه این برنامه قابلیت Channel اضافه شده است که امکان ارسال پیام به گروه های بزرگ را فراهم میکند.

کانال تلگرام یک محیط اختصاصی برای ارسال پیام های گروهی است که یک طرف آن ارسال کننده پیام و طرف دیگر صرفا نقش خواننده را ایفا میکند. کانال تلگرام بر خلاف گروه های اجتماعی که در تعداد کاربران عضو محدودیت دارد، هیچگونه محدودیتی ندارد و میتواند بی نهایت کاربر را در خود برای مشاهده پیام های ارسالی دور هم جمع کند.

سایت لاودان در کنار فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف، کانال خود را با هدف اطلاع رسانی رویدادها و اخبار در برنامه تلگرام ایجاد کرده است. شما میتوانید با ملحق شدن به کانال سایت در تلگرام گلچینی از داغ ترین مطالب روز را از طریق برنامه تلگرام دنبال کنید.

توجه داشته باشید برای ورود به کانال سایت حتما باید از نسخه 3.2 و بالاتر برنامه تلگرام استفاده کنید برای دریافت آخرین نسخه برنامه اینجا را کلیک کنید.

برای ورود به کانال سایت لاودان [www.lavdan.ir] پس از کلیک بر روی لینک زیر join را بزنید.
https://telegram.me/lavdan


مرتبط:
آموزش تصویری ساخت استیکر شخصی تلگرام telegram stickers

   * سایت سهام عدالت www.samanese.ir مشاهده صورتحساب سهام عدالت
آخرین اخبار چند رسانه ای
فرصت نگار
آخرین اخبار ایران و جهان

فرصت نگار