فروش آنلاین انواع بیمه نامه
تاریخ انتشار: 29 آذر 1394 - ساعت: 14:22
مدافع پرسپولیس گفت: دختری که دوستم عاشقش شده بود باز به او کم‌محلی کرد و حتی حاضر نشد شماره تماسش را در اختیار وی بگذارد. من هم از دوست آن دختر خوشم نیامد، اما از خودش چرا!

بازیکن پرسپولیس عاشق دختر مورد علاقه دوستش شد !!!

مایکل اومانیا(Michael Umaña) که زمزمه‌هایی در مورد جدایی‌اش از پرسپولیس در نیم‌فصل به گوش می‌رسد، گوشه‌ای از شهر تهران زندگی آرامی دارد. شاید جالب‌ترین داستان در مورد او مربوط به نحوه آشنایی‌اش با گرتل(Grettel Umaña) باشد؛ دختری که سال‌ها پیش به خواستگاری مایکل جواب مثبت داد و حالا مادر بچه‌های اوست.

اومانیا در این مورد گفته است: «دوستم می‌خواست با دختری آشنا شود، اما مورد توجه او قرار نمی‌گرفت. به من گفت با او به رستوران بروم و دختر مورد نظرش را ببینم. او برای تشویق من گفت آن دختر دوست خوبی دارد که شاید به درد ازدواج با من بخورد. من و او با آن دو نفر در یک رستوران قرار گذاشتیم. دختری که دوستم عاشقش شده بود باز به او کم‌محلی کرد و حتی حاضر نشد شماره تماسش را در اختیار وی بگذارد. من هم از دوست آن دختر خوشم نیامد، اما از خودش چرا! کمی بعدتر شماره تلفنش را خواستم که او به من داد. ما با هم ازدواج کردیم و حالا خیلی خوشبختیم. ما یک پسر و یک دختر کوچک داریم.»
منبع: تسنیم سیمرغ
اخبار مرتبط:
سحر قریشی عروس مهاجم پرسپولیس شد!!! + عکس
انتشار تصویر غیراخلاقی فوتبالیست ایرانی پرسپولیس +عکس
خوشحالی سعودی ها از مرگ هادی نوروزی + عکس