فروش آنلاین انواع بیمه نامه

نحوه توزیع و دریافت سبد کالا در ماه مبارک رمضان

دریافت سبد کالا ماه رمضان,توزیع سبد کالا در ماه رمضان

شنبه 30 خرداد 1394
افراد می‌توانند برای اطلاع از این که سبد کالا به آنها تعلق می‌گیرد یا خیر، کد ملی خود را با سامانه ۵۰۰۰۴۹۹ پیامک کنند. در صورتی که سبد کالا به آنها تعلق گرفته باشد، به ازای هر نفر از اعضای تحت پوشش ۳۰ هزار تومان در کارت یارانه نقدی شارژ خواهد شد.

روشی که برای توزیع سبد کالا در نظر گرفته شد، شارژ کارت الکترونیکی بانکی متصل به یارانه است و سرپرستان خانوار مشمول با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد که ش-امل فروشگاه‌های اتکا، رفاه،اسکاد، امکان، تعاونی روستایی و فروشگاه شهروند است،‌مراجعه و کالاها را خریداری می‌کنند به عبارت دیگر این اعتبار برای اقلام در نظر گرفته شده قابل برداشت است.

مشمولان این دوره برای دریافت سبد کالا می‌توانند از امروز با در دست داشتن کارت ملی و کارت یارانه خود به مراکز تعیین شده از جمله فروشگاه‌های رفاه مراجعه کنند.

این اعتبار برای تهیه گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ، برنج، ماکارونی، حبوبات، لبنیات، روغن مایع، رب و خرما قابل استفاده است. البته در این مرحله روی مقدار کالاها قید خاصی گذاشته نشده است؛ یعنی خانوارها می‌توانند همه اعتبارشان را فقط صرف برنج یا گوشت قرمز کنند.

مهلت تعیین شده برای دریافت سبد کالا دو ماه است. افرادی که در این مدت برای دریافت سبد کالا مراجعه نکنند، می‌توانند پس از مهلت مقرر رقم واریزی را با کسر ۲۰ درصد به صورت نقدی دریافت کنند.

منابع: آنا و اقتصاد آنلاین
چه کسانی سبد کالا ماه مبارک رمضان را دریافت می کنند ؟

چه کسانی سبد کالا ماه مبارک رمضان را دریافت می کنند ؟


مشاهده آخرین اخبار یارانه ها لطفا روی عکس و یا متن زیر کلیک کنید

زمان واریز یارانه نقدی,اخبار جدید یارانه ها,یارانهورود به سامانه اعتراض به حذف یارانه www.yaraneh10.ir

ورود به سامانه اعتراض به حذف یارانه www.yaraneh10.irسایت سازمان هدفمندی یارانه ها www.hadafmandi.ir

سایت سازمان هدفمندی یارانه ها www.hadafmandi.irورود به سایت سبد کالا www.yaranehkala.ir

سایت سبد کالا,www.yaranehkala.ir,سایت یارانه کالا