فروش آنلاین انواع بیمه نامه
یک پسر 17 ساله اهل " مریلند امریکا " به تعرض به یک دختر 9 ساله متهم شد .

6 سال آزار و اذیت پسر همسایه به دختر بچه 9 ساله + عکس


آقای " جاناتان . فلینگ " به اتهام تعرض به یک دختر 9 ساله در " تیمینیوم " توسط پلیس بازداشت شد .

براساس گزارش پلیس پس از اینکه پدر قربانی دختر 9 ساله خود را با " فلینگ" در موقعیت نامناسبی می بیند از او به اتهام تجاوز به پلیس شکایت کرد.

پدر دخترک این موضوع را از یک کشاورز که این دو را با یک دیگر دیده بود با خبر شد.سپس برای باور این موضوع دختر خود را در عصر یک روز تعقیب میکند و وقتی فلمینگ بی شرم را دید که بدنبال او امد و با یک دیگر به شهر بازی رفتند و ان دو را با یک دیگر در یک موقیت نامناسب دید به باور این موضوع رسید.

در تحقیقات گسترده پلیس و بازجویی به عمل آمده از قربانی مشخص شد که "فلینگ " اذیت و آزار و تعرض خود را از وقتی که قربانی 3 سال داشت آغاز کرد و تاکنون به جنایت خود ادامه داد .

قربانی در صحبت خود با پلیس گفت : " فلینگ " او را مجبور به رابطه جنسی در یک سال اخیر کرد به طوری که چندین مورد او را به پارک و شهر بازی "مریلند " برد و در آنجا به او تعرض کرد .

این متعرض بی شرم که در همسایگی قربانی زندگی می کرد و به بهانه های مختلف به قربانی دسترسی داشت و از بچگی او را طعمه خود قرار داد ، به طوری که گفته می شود قربانی به او یک وابستگی عاطفی پیدا کرده است .

" فلینگ " که به اتهام های اذیت و آزار جنسی ، تجاوز و سو استفاده از یک دختر کوچک در دادگاه " بالتیمو" حاضر شد به پرداخت 500/000 دلار جریمه نقدی محکوم شد و تا مشخص شدن جزئیات بیشتر در بازداشت به سر می برد .

این جنایت کار در دادگاهی که به زودی برگزار می شود مجازات خواهد شد .
منبع: باشگاه خبرنگاران
اخبار مرتبط:
تجاوز به دختر 18 ساله در ملاءعام و در مقابل چشم پدر
جزییات تجاوز 4 مرد به زن فرانسوی در تهران + عکس
ماجرای تجاوز در پراید شیشه دودی | گفتگو با 3 قربانی
رابطه بی شرمانه معلم ریاضی با دانش آموزان دختر + عکس
تجاوز مرد 38ساله به کودکان با تهدید به مرگ آن ها +عکس
تجاوز به دختر 5ساله ایرانی که در خانه تنها بود!