فروش آنلاین انواع بیمه نامه
جنجالی ترین انتقال لیگ برتر

جنجالی ترین انتقال لیگ برتر فوتبال ایران انجام شد !جنجالی ترین انتقال لیگ ایران رقم خورد مدافع تراکتورسازی حتی بدون این که به سپاهان برود هم شایعات زیادی پشت سرش بود که مطمئنا با این انتقال شایعات چندین برابر خواهد شد.
علیرضا فغانی در یکی از مصاحبه‌هایی که بعد از بازی جنجالی تراکتورسازی داشت گفت: «به جای تهمت زدن و انتقاد از من از بازیکنان تراکتور انتقاد کنید. منتظر باشید و ببینید کدام یک از آنها در فصل نقل و انتقالات به سپاهان می‌رود.»
بالاخره این اتفاق افتاد و یکی از بازیکنان تراکتور به سپاهان رفت، آن هم جنجالی‌ترین بازیکن یعنی حبیب گردانی. این بازیکن حتی بدون این که به سپاهان برود هم شایعات زیادی پشت سرش بود که مطمئنا با این انتقال شایعات چندین برابر خواهد شد.
پنج هفته‌ای به پایان لیگ چهاردهم مانده بود که از تبریز شایعه‌های متنوعی به گوش می‌رسید. از همان زمان شائبه کم‌کاری حبیب گردانی و مهدی کیانی مطرح شده بود. شائبه‌هایی که ابتدا جامعه فوتبالی آن را به بدبینی نسبت داده بود.
اما حالا مشخص شد، صحبت‌هایی که از روی سکوهای یادگار امام بلند شده بود خیلی هم بی‌راه نبود. همان طور که تراختوری‌ها پیش‌بینی کرده بودند گردانی امروز لباس سپاهان را به تن کرد.
این انتقال در حالی رخ داد که گردانی از پرسپولیس هم پیشنهاد داشت. مهدی کیانی هم قصد ندارد برای فصل آینده در تراکتورسازی توپ بزند. آیا سپاهان از همان زمان مذاکره را با بازیکنان تراکتورسازی آغاز کرده بود؟
مدافع جدید سپاهانی‌ها در آخرین مصاحبه‌اش آتش این جنجال را بیشتر کرد و در نقل قولی طوفانی گفت: «از خوشحالی این که توانستم به سپاهان بیایم دیشب خوابم نبرد!»
مطمئنا هواداران تبریزی به راحتی از این نقل قول مدافع سابقشان نخواهند گذشت.
از سوی دیگر با این انتقال هواداران و مسئولان پرسپولیس هم از مدافع سابق تراکتورسازی دلخور و عصبانی شده اند. چرا که گردانی با استفاده از بازارگرمی از نام پرسپولیس به چانه زنی با سپاهانی ها پرداخت و همه سرخ ها را سر کار گذاشته بود.
منبع: روز نو