فروش آنلاین انواع بیمه نامه

استعلام خلافی خودرو و نمره منفی از طریق اینترنت و پیامک

استعلام خلافی خودرو و نمره منفی از طریق اینترنت و پیامکاستعلام خلافی خودرو از طریق سایت
در سایت پلیس راهور بخشی برای دریافت خلافی خودرو در نظر گرفته شده است. البته بنا به اطلاعات مندرج در این صفحه ، اطلاعات ارائه شده برای استعلام آفلاین بوده و میزات خلافی تا تاریخ مندرج در همان صفحه به کاربران ارائه می شود.
معمولا این تاریخ برای ۴ یا ۵ روز قبل از استعلام است. به نظر می رسد، آفلاین بودن این استعلام دو علت اصلی دارد. اولا از هنگام صدور تا ورود قبض های جریمه ساعاتی یا روزهایی فاصله است. دومین دلیل برای عدم برقراری ارتباط با سامانه اصلی است تا امنیت پایگاه داده راهنمایی و رانندگی تامین شود.
برای دریافت استعلام خلافی تنها به بارکد پستی ۸ رقمی درج شده در پشت کارت یا بر روی سند خودرو نیاز دارید. البته برای جلوگیری از اختلال سایت توسط ماشین های هک، علاوه بر وارد کردن کد فوق باید کد کپچای موجود در سایت را نیز وارد نمایید.

جایگاه بارکد پستی بر روی کارت خودرو
استعلام خلافی خودرو و نمره منفی از طریق اینترنت و پیامک

تصویر صفحه اینترنتی استعلام تخلفات رانندگی
استعلام خلافی خودرو و نمره منفی از طریق اینترنت و پیامک

برای مشاهده خلافی خودرو از طریق سایت لطفا روی عکس و یا متن زیر کلیک کنید
مشاهده و استعلام خلافی خودرو,www.rahvar120.ir


دریافت خلافی خودرو از طریق پیامک
بدین منظور شما می بایست کد VIN که ۱۷ رقمی بوده و در پشت کارت یا بر روی سند خودرو قرار دارد، را به یکی از شماره های (۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ – ۱۱۰۰۰۵۱۵۱ – ۳۰۰۰۵۱۵۱) پیامک کنید.

جایگاه کد VIN در روی سند خودرو
استعلام خلافی خودرو از طریق پیامک

جایگاه کد VIN در روی کارت خودرو
استعلام خلافی خودرو از طریق پیامک


استعلام خلافی خودرو در دفاتر پلیس+۱۰
در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی فقط برگه خلافی خودروهایی داده می شود که جمع جرایم آنها کمتر از مبلغ ۱۰ میلیون ریال است. برای دریافت برگه تخلفات رانندگی با مبلغ بیش از ۱ میلیون تومان باید به راهنمایی رانندگی مراجعه شود.
هزینه دریافت این برگه ۲۷ هزار تومان و همچنین تعرفه رسیدگی غیر حضوری اجرائیات (بررسی کسر خلافی) ۲۵ هزار ریال است. بابت هر ردیف تخلف قابل اعتراض ۲ هزار ریال دریافت می شود.
در صورتی که خلافی متقاضی بیشتر از ۳ برگ باشد باید به ازاء هر صفحه اضافه ۲ هزار ریال (دویست تومان) پرداخت شود.

استعلام  خلافی خودرو در دفاتر پلیس+۱۰

مشاهده نمره منفی گواهینامه www.rahvar120.ir استعلام نمره منفی سایت پلیس راهور ناجا www.rahvar120.ir وضعیت راههای کشور,www.iran141.ir,ترافیک جاده ها پیگیری وضعیت کارت هوشمند سوخت sokht.epolice.ir پیگیری کارت سوخت با پیامک