فروش آنلاین انواع بیمه نامه
تاریخ انتشار: 24 آذر 1394 - ساعت: 12:25
مرد 30 ساله چینی بخاطر بیماری عجیبش شبیه پیرمردهای 80 ساله به نظر میرسد. در وراقع بیماری پوستی او باعث پیری زودرس چهره این مرد شده است و وی را ناگهان به یک پیرمرد تبدیل کرده است.

مرد عجیبی که پزشکان جهان قادر به درمانش نیستند + عکس

یوان تایپینگ Yuan Taiping که در روستایی در کشور چین زندگی می کند برای درمان بیماری خود نزد پزشکان مختلفی رفته اما هیچ کدام قادر به درمان او نبودند و نتوانستند برای درمان وی کاری انجام دهند.


مرد عجیبی که پزشکان جهان قادر به درمانش نیستند + عکس

این مرد که بعنوان مدیر یک شرکت ساخت و ساز کار می کند، می گوید که تا 20 سالگی زندگی معمولی داشته است و مثل همه انسان ها زندگی می کرده است اما پس از آن در ابتدا گاهی دست و پاهایش متورم شده و پس از چند روز به حالت عادی بر می گشتند.

او ادامه می دهد: در ابتدا فکر می کردم که بخاطر استرس کار دچار چنین مشکلاتی شده ام اما پس از مدتی چین و چروک های مختلفی بر روی بدنم مشاهده کردم و سرانجام صورتم نیز دچار چین و چروک های زیادی شد و به این شکل پیر و چروکیده در آمدم.

همسر این مرد می گوید: وقتی که با او بیرون می رویم مردم به شکل عجیبی به ما توجه می کنند و چند بار از من پرسیدند که چرا با اینکه جوان هستم با یک پیرمرد ازدواج کرده ام!! این زن می گوید شرایط همسرم برای من مهم نیست چرا که من او را خیلی دوست دارم و هیچوقت رهایش نمی کنم.
منبع: میزان
مرتبط:
مردی که یک صورت اضافی در پشت سرش دارد ! + عکس
اندام این زن بسیار عجیب و شوکه کننده است! + تصاویر
زنی که بیماری خاصی پوستش را نقره ای کرده است + عکس
زنی که در طول 25 سال چهره اش تغییر زیادی نکرده! + عکس
زن 87 ساله چینی با تک شاخی وسط سرش !!! + عکس
پسری که با خوردن هویج پوست بدنش نارنجی میشود + عکس